Fototapety

Wykonujemy fototapety zarówno samoprzylepne jak i aplikowane przy użyciu kleju dedykowanego do tego rodzaju podłoża. Nasze fototapety są zadrukowane wyłącznie ekologicznymi tuszami w technologii lateksowej. Tusze lateksowe to tusze wodne – 70 % ich składu to właśnie woda. Tusze wodne zapewniają większą przestrzeń barwną, wierniejsze oddawanie kolorów, kontrast i nasycenie. Wydruk jest suchy i trwały oraz bezwonny, dzięki czemu jego aplikacja wewnątrz pomieszczeń nie narazi pracowników oraz domowników na niebezpieczeństwo.

Dla bardziej wymagających bądź szukających oryginalnych rozwiązań klientów proponujemy również bezwonny i bezpieczny w przypadku aplikacji wewnętrznych druk cyfrowy UV, który daje możliwości druku w białym kolorze. Dzięki białemu drukowi mamy możliwość zdobienia tapet nie tylko białych tapet lecz również materiałów o dowolnym podłożu kolorystycznym, np. aplikacja na srebrnej, czy złotej tapecie. W standardowej technologii druku CMYK nie ma możliwości uzyskania kolorów złotych, srebrnych lub np. brokatowych, a dzięki białemu poddrukowi możliwa jest aplikacja właśnie na takich kolorach. Mamy możliwość wybiórczego lakierowania dowolnych elementów druku co pozwala wydobyć głębię kolorów tylko niektórych miejsc dzięki czemu tapeta zyskuje niepowtarzalny efekt.

Dzięki indywidualnym tapetom nasi klienci mogą porzucić nudne wzory i gotowe szablony na rzecz niepowtarzalnych grafik, tekstów czy fotografii. Nasze biuro projektowe pomoże w przygotowaniu odpowiedniej aranżacji do każdego wnętrza zarówno biurowego jak i domowego. Do tapet proponujemy również ciekawe wzory innych dekoracji ściennych takich jak panele dekoracyjne, naklejki na ścianę, litery ze styroduru czy litery z plexi.

Wskazówki dojazdu:

Społeczności:

Zeskanuj wizytówkę

qrcode