Litery 3D przestrzenne

Litery 3D przestrzenne, podświetlane LED

Litery 3D przestrzenne skutecznie zwiększają widoczność Twojej firmy. Dzięki dostępnym różnorodnym technikom świecący napis i logo są dostrzegalne z dużego dystansu. Efekt najlepiej widoczny po zmroku. Świecąca reklama nie musi generować dużych wydatków na energię. Wszystkie instalacje tworzymy w oparciu o energooszczędne moduły ledowe. Markowe moduły zapewniają stabilną i długą pracę. Konstrukcja litery w zależności od systemu jest klejona klejem lub spawana laserowo. Stabilna konstrukcja, markowe moduły i zasilacz tworzą produkt idealny, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zastosowanie reklamy świecącej w postaci liter 3D lub loga znacząco wpływa na poprawę wizerunku firmy.

 

Na poniższych rysunkach przedstawione są elementy z jakich zbudowane są produkowane przez nas LITERY 3D w zależności od użytego systemu.

Na wybór systemu wpływ ma kształt znaku, wielkość i miejsce ekspozycji. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi wariantami i do przesłania  zapytania ofertowego.

 

 

Litery 3D przestrzenne, Schemat budowy litery blokowej świecącej. System Art FLAT

Litery przestrzenne 3D wykonane w systemie art-flat wyróżniają się następującymi cechami:

Zastosowanie – do wnętrz oraz na zewnątrz.

Boki liter wykonane są z taśmy aluminiowej surowej lub malowanej proszkowo w dowolnym kolorze z palety Ral.

Front liter wykonany jest z:

– opalu w przypadku liter z licem białym,

– plexi do podświetleń w różnych kolorach,

– opalu oklejonego zadrukowaną folią typu backlit (do podświetleń) zabezpieczoną laminatem ochronnym z filtrem UV – ta metoda jest stosowana w przypadku niestandardowych kolorów lub gdy lico ma cieniowaną bądź kolorową grafikę.

Front liter jest płaski, boki litery nie wystają ponad lico, od frontu widoczna jest tylko plexa.

Tył liter wykonany jest z pcv pienionego o grubości 10 mm.

Oświetlenie to najwyżej jakości moduły ledowe. W zależności od kolorystyki frontów liter stosujemy moduły białe (ciepłe, zimne, neutralne) lub kolorowe oświetlenie np. do czerwonej plexi stosujemy czerwone moduły ledowe – takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie intensywnej czerwieni.

Korzystanie z płaskiej taśmy aluminiowej umożliwia wykonanie znaków o niestandardowym kształcie.

 

Liter 3D przestrzenne, Litera Art F-kamet, schemat budowy litery

 

 

 

 

Wskazówki dojazdu:

Społeczności:

Zeskanuj wizytówkę

qrcode