Naklejki, folie

Folia monomeryczna

Biała, samoprzylepna, miękka folia PVC o grubości 100 μm, wyposażona w transparentny klej akrylowy, pemanentny. Stosowana jest do reklam zewnętrznych krótkookresowych i wewnętrznych średniookresowych. Wykończenie błysk, mat.

Folia polimerowa 70 μm

Biała, samoprzylepna polimerowa folia PVC o grubości 70 μm, wyposażona w szary, pozycjonowalny klej solwentowy. Folia przeznaczona jest dla średniookresowych grafik zewnętrznych (jest często stosowana do wyklejania samochodów) i długookresowych wewnętrznych.

Folia wylewana z szarym klejem

Biała, samoprzylepna folia wylewana PVC o grubości 0,08 mm, wyposażona w szary klej solwentowy. Najlepsze rozwiązanie dla zastosowań wyklejania pojazdów. Folią wylewaną można wyklejać także nierównomierne powierzchnie.

Folia odblaskowa wylewana 90 µm

Produkt drukowany na odblaskowej folii wylewanej (Cast), o grubości 90 μm. Głównym atutem tego materiału jest zdolność odbijania światła, dlatego najczęściej stosowana jest do znaków informacyjnych i długookresowych aplikacji reklamowych. Oświetlone reklamy odbijają światło. Folia ta stosowana jest m.in. do aplikacji na nierównych powierzchniach z przetłoczeniami, również na pojazdach. Materiał ten odporny jest na uderzenia, korozję i działanie rozpuszczalników. Wyposażony jest w klej solwentowy, permanentny. Typ folii: ORALITE 5400 Commercial Grade.

One Way Vision 180 μm

Produkt wykonany jest na perforowanej folii One Way Vision (180 μm) o dobrej przepuszczalności światła. Równomiernie rozmieszczone otwory powodują, że One Way Vision daje efekt lustra weneckiego. Materiał ten jest często stosowany na szybach autobusowych, tramwajowych lub budynków. Pozwala na osiągnięcie efektu dobrze widocznej reklamy z zewnątrz, przy zachowaniu widoczności z wewnątrz miejsca na którym jest umieszczony.

Folia backlight

Biała, matowa, polimerowa folia PVC typu backlit. Materiał najwyższej jakości do zastosowań przy podświetlanych pracach, jako reklama zewnętrzna lub wewnętrzna.

Backlight bezklejowy

Materiał nie posiada kleju. Produkt można umieścić w gotowej ramie.

Wszystkie folie, z wyjątkiem One Way Vision, mamy możliwość pokrycia laminatem ochronnym UV.

Wskazówki dojazdu:

Społeczności:

Zeskanuj wizytówkę

qrcode