Oklejanie pojazdów

Reklama mobilna umieszczona na samochodzie to idealny sposób na zaprezentowanie swojej firmy w każdym miejscu w który znajduje się pojazd.

 

 

Zasięg takiej reklamy jest nieograniczony dlatego też tak istotne jest odpowiednie jej dopasowanie do potrzeb branży którą powinna reklamować.

 

 

Naszym klientom oferujemy zarówno subtelne i delikatne reklamy w postaci samego logo i ewentualnie danych kontaktowych lub bardziej rozbudowane znakowanie które „rzuca się w oczy”. Aplikujemy wyłącznie folie dedykowane do znakowania pojazdów począwszy od folii polimerowych i wylewanych barwionych w masie poprzez folie polimerowa i wylewane zadrukowane dowolną zaakceptowaną przez klienta grafiką, która zawsze jest zabezpieczona odpowiednim laminatem polimerowym lub wylewanym z filtrem UV, który przedłuża żywotność aplikacji umieszczonej na pojeździe. Nasze biuro projektowe dobiera grafikę zgodnie z oczekiwaniami klienta oraz panującymi trendami. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie dzięki czemu każdy projekt jest niepowtarzalny.

 

Wskazówki dojazdu:

Społeczności:

Zeskanuj wizytówkę

qrcode